Stajyer Öğrenci Başvurusu

Stajyer Öğrenci Başvurusu

Mezuniyetinizin ardından profesyonel çalışma hayatına adım atmak üzere olan stajyer kadrosundaki adaylarımıza ve ilgili bölümlerdeki ülkemiz öğrencilerine şirketimiz, staj imkânı sağlamaktadır. Şirketimizde yapacağınız stajla, hem çalışma hayatına son derece aktif bir biçimde başlamış olur, hem de sektörel gelişmelere yakından tanıklık ederek takip eden kariyer maratonunuzda size kaynaklık edebilecek tecrübeler edinebilirsiniz. 

 

Stajyer adaylarımızın ilk aşamada, aktif olan Stajyer ilanlarımızı kontrol etmesi gerekmektedir.  Adaylarımız, internet sitelerimizde bulunan başvuru paneli üzerinden özgeçmiş göndermeli ve değerlendirme sürecine kendilerini dahil etmelidirler.  İnsan kaynakları personellerimizce yapılan değerlendirmelerin ardından, görüşme süreci başlayacaktır.  Aranılan pozisyona uygun stajyer adayımız belirlenir ve staj teklifi sunulur. Planlanan tarih itibariyle Staj süreci başlar. 

"Siz de IMAP Crystal® ailesine katılmak isterseniz cv dosyanızı bize gönderebilir veya info@imapcrystal.com adresine mail olarak iletebilirsiniz."

CV GÖNDER